Gå til sideindhold

GIRLS NIGHT

💕 GIRLS NIGHT 💕 NY DATO NY DATO NY DATO 💕 fredag 18/9 - lørdag 19/9

Vi starter ud fredag 18/9 med man ankommer mellem 16.30-17.00 0gså slutter overnatningen lørdag 19/9 klokken 11.00.  Eventet er GRATIS!

 

En aften med hygge, velvære, fællesskab og overnatning i Nykøbing Ungehus! ✨

En gruppe piger fra 7. klasse har fået en idé – og nu er de i fuld gang med at gøre den til virkelighed! 💗

 

📅Girls Night i Nykøbing Ungehus har endnu ikke en endelig dato, men den kommer meget snart! Du kan stadig godt tilmelde dig! 

 

Glæd dig til en hyggelig aften med fokus på fællesskab, velvære og masser af tid til bare at være sammen

🫶✨ Og selvfølgelig slutter aftenen med overnatning i ungehuset 💤

 

De sidste detaljer er stadig ved at blive planlagt – for det er pigerne selv, der er med til at skabe aftenen og bestemme, hvad der skal ske. 💅🍿🎶

 

Hos Ung i Odsherred elsker vi, når unge får gode idéer og selv har lyst til at skabe noget for andre unge. Derfor hjælper vi selvfølgelig med at gøre Girls Night til virkelighed! 💖

 

Har du lyst til at være med? 🙋‍♀️

Så kan du tilmelde dig lige herunder 👇💗

 

Vi glæder os til en mega hyggelig Girls Night! ✨

Apricore logo